Статьи

Розлучення через суд

Розлучення через суд 11.12.2019Комментировать

При прийнятті рішення про вступ до шлюбу, весілля – планується спільне майбутнє, діти, будинок, сімейний відпочинок. Ніхто не думає про розлучення, ні, тим більше, про його умови. Однак життєва і професійна практика в юридичних фірмах показує, що в даний час розпадається більше шлюбів, ніж кілька десятків років тому.

Які причини такої тенденції? На це запитання може відповісти експерт, наприклад, психолог або соціолог. Ми розглянемо з юридичної точки зору, як підготуватися до розлучення через суд, що чекає подружжя під час судового розгляду і після нього. Всупереч уявній простоті, випадки розлучення дуже складні не тільки для самих зацікавлених сторін, а й для їхніх представників. Кожен такий тип справи супроводжується сильними емоціями, часто стресами, нервозністю, а також болем.

Розлучення – це розірвання шлюбу в разі тривалого і повного розриву стосунків між подружжям. Суд приймає таке рішення, якщо чоловік і дружина не можуть більше проживати разом. Це відбувається, коли розриваються всі зв’язки між подружжям

  • духовні (емоційні, «я тебе більше не люблю»),
  • фізичні (спілкування),
  • економічні (спільна робота вдома / ведення домашнього господарства).

Варто зазначити, що в тому випадку, коли чоловік і дружина все ще живуть один з одним (що не так уже й рідко), і, таким чином, економічний зв’язок все ще зберігається, проте повністю припинені духовний і фізичний зв’язки суд все ж може розлучити. У такій ситуації суд, на підставі рішення про розлучення, приймає рішення про те, як використовувати квартиру під час спільного проживання розлученого подружжя. Давайте також пам’ятати, що розлучення є незворотнім – як тільки ухвала буде винесена, відновити шлюб неможливо.

Тому важливо прийняти віважене рішення, не піддаючись миттєвому впливу емоцій. Може виявитися, що руйнування життєвих укладів існує, але воно ще не є критичнім, або є шанси відновити його – тоді суд не буде «розлучати» (не кожне клопотання про розлучення закінчується позитивним рішенням). Однак, якщо ваш шлюб не схожий на те, що було на початку, якщо одна із сторін вчинила зраду, застосувала фізичне або психологічне насильство, настав час серйозно розглянути конкретні правові дії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×